Loenor Fini etsning

227706

FINI, Loenor (1908-1996): Uggla, signerad, färgetsning, II/XXXV, 18x13 cm

Rum 5

Loenor Fini etsning

Budhistorik (22 bud)
1130109
1 400
1130107
1 300
1130103
1130097
1130101

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.