Oljemålning med flickporträtt

227705

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Flickporträtt, olja på duk på pannå, 1800-tal, 39x32,5 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning med flickporträtt

Budhistorik (52 bud)
1129748
9 600
1129747
9 400
1129743
9 200
1129745
9 200
1129743
9 000

Slutpris SEK:
9 600
916 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.