Maurice Estève färglitografi

227704

ESTEVE, Maurice (1904-2001): Bossaille, 1974, signerad och numrerad Etève 7/50, färglitografi, 32x24,5 cm, litteratur: Prudhomme-Estève/Moestrup 73

Maurice Estève färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1128000
4 400
1127727
4 200
1127727
3 600
1127998
3 400
1127727
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.