Maurice Estève färglitografi

227702

ESTEVE, Maurice (1904-2001): Balmouré, 1974, signerad och numrerad Etève 7/50, färglitografi, 32x24,5 cm, litteratur: Prudhomme-Estève/Moestrup 73

Maurice Estève färglitografi

Budhistorik (19 bud)
1124518
5 000
1128721
4 800
1124518
4 600
1128719
4 400
1124518
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.