Tema: Lars Pirak litografi

227701

PIRAK, Lars (1932-2008): "Raido manna", signerad Lars Pirak, 48/360, 27x38 cm, rammått 43x53 cm

Fack 11

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (30 bud)
1131663
2 600
1131476
2 400
1131662
1131476
1131659
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.