Oljemålning med bymotiv

227700

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Bergsby, olja på duk, 42x34 cm

Krackeleringar

Keramik/Porslin

Rum 2

Oljemålning med bymotiv

Budhistorik (49 bud)
1129653
16 500
1129647
16 000
1129649
15 500
1129647
14 000
1129644
13 500

Slutpris SEK:
16 500
1 662 EUR, 1 888 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.