Dali torrnål ur Hippies

227696

DALI, Salvador (1904-1989): Le soleil, ur Hippies, 1969/70, signerad och numrerad Dali, 23/145, torrnål, 39,5x31,5 cm, Michler/Löpsinger 386

Dali torrnål ur Hippies

Budhistorik (21 bud)
1128926
5 200
1128923
5 000
1128925
5 000
1128923
4 800
1128924
4 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.