Pablo Picasso etsning

227694

PICASSO, Pablo (1881-1973): efter, man och häst, osignerad , etsning med akvatint, 9x13,5 cm

Monter 20

Pablo Picasso etsning

Budhistorik (7 bud)
1128012
1128011
950
1128009
750
1127793
700
1127792
650

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.