Dali färglitografi

227692

DALI, Salvador (1904-1989): ur L'Art d'aimer d'Ovide, 1978, signerad och numrerad Dali 21/275, färglitografi, 57x44 cm

Rum 8

Dali färglitografi

Budhistorik (15 bud)
1128816
3 600
1127772
3 400
1128813
3 200
1127772
1128810
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.