Egil Malmsten oljemålning

227688

MALMSTEN, Egil (född 1921): Landskap i solnedgång, osignerad, olja på duk, 68x56 cm

Mindre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 5

Egil Malmsten oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1129020
3 600
1128956
3 400
1128334
3 200
1128334
1128878
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.