Sissel Wibom oljemålning

227687

WIBOM, Sissel (född 1962): Komposition, monogramsignerad, olja på duk uppklistrad på pannå, 21x17 cm

Konst, Måleri

Monter 20

Sissel Wibom oljemålning
Budhistorik (3 bud)

1127923
1126318
1122899

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.