Maja Braathen oljemålning

227685

BRAATHEN, Maja (1896-1973): Skiss från Henån 1949, signerad med monogram, olja på pannå, 29x39 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Maja Braathen oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1128396
1128212
1128395
950
1128212
900
1127607
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.