Sissel Wibom oljemålning

227683

WIBOM, Sissel (född 1962): Komposition, monogramsignerad, olja på pannå, 36x36 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 17

Sissel Wibom oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1123774
1117632

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.