Alexander Roos oljemålning

227682

ROOS, Alexander (1895-1973): Landskap med hus, signerad A Roos, olja på duk uppfodrad på pannå, 40x50 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Alexander Roos oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1127734
1122067
750
1122067
650
1123848
600
1122067
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.