Dali färglitografi

227680

DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): The Red Shoes, ur Andersen's Fairy-Tales, 1966, signerad Dali, XV/XXXXV, färglitografi på Arches, 49,5x39,5 cm

Rum 8

Dali färglitografi

Budhistorik (22 bud)
1128263
5 600
1128269
5 400
1128263
5 200
1127800
5 000
1128259
5 000

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.