Dali färglitografi

227679

DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): Whoever carries off Carmen must pay with his life, ur Carmen, 1970, signerad Dali 54/125, färglitografi, 54x43, litteratur: Michler/Löpsinger 1320; oramad

Gulnad

Rum 8

Dali färglitografi

Budhistorik (9 bud)
1127759
3 200
1117855
1117855
2 400
1125513
1117855

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.