Johan Pettersson oljemålning

227666

PETTERSON, Johan (född 1957): "Villo", signerad Johan Pettersson och daterad a tergo 1992, olja på duk, 100x80 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Johan Pettersson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1128951
4 600
1128948
4 400
1128943
4 200
1128935
1128942

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.