Nils Wedel oljemålning

227663

WEDEL, Nils (1897-1967): "Rytmiskt lekfull", signerad, olja på pannå, signerad, 39x32 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Nils Wedel oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1129705
9 600
1129703
9 000
1129701
8 600
1129587
8 400
1129582
8 000

Slutpris SEK:
9 600
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.