Staffan Hallström oljemålning

227660

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Vinter - Särö, monogramsignerad, olja på duk, 33 x 46 cm
UTSTÄLLD: Separatutställning, Vallins Konsthall, Örebro 1955

Konst, Måleri

Rum 4

Staffan Hallström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1124902
1124901
3 200
1122653
1120809

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.