Ellen Jolin akvarell

227659

JOLIN, Ellen (1854-1939): Tjädern plockas, signerad och daterad Jolin, akvarell, 36x27,5 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (10 bud)
1129609
3 800
1127032
3 600
1129605
3 600
1127032
3 400
1129597
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.