Friedlaender färgetsning

227658

FRIEDLAENDER, Johnny (Frankrike 1912-92): Komposition, signerad Friedlaender, numrerad 95/95, färgetsning, 60x47 cm

Fack 18

Friedlaender färgetsning
Budhistorik (6 bud)
1130225
550
1130224
500
1130213
450
1129965
1128029

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.