Rune Jansson litografi

227655

JANSSON, Rune (född 1918): Skärgård, signerad Rune Jansson, 7/125, färglitografi, 58x85 cm
Inköpt vid separatutställning på Konstakademin 1988

Fack 18

Rune Jansson litografi
Budhistorik (12 bud)
1130284
1 400
1130264
1 300
1124309
1124691
1124309

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.