Tage Hedqvist oljemålning

227653

HEDQVIST, Tage (född 1909): Blå figur-komposition, signerad med monogram, daterad a tergo 15.1.83. olja på duk, 91x72 cm

Konst, Måleri

Rum 7

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1130211
9 000
1128712
7 200
1128507
7 000
1128505
6 200
1128503
6 000

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.