Jean Gorin färgserigrafi

227646

GORIN, Jean (Frankrike 1899-1981): Composition, 1972, signerad och numrerad J. Gorin 96/175, färgserigrafi, 60x60 cm, Edition Denise René, Paris (blindstämpel)

Rum 12

Jean Gorin färgserigrafi
Budhistorik (12 bud)
1127771
1 900
1128324
1 800
1127771
1 700
1128323
1 600
1127771

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.