Jean Gorin färgserigrafi

227645

GORIN, Jean (Frankrike 1899-1981): Evolution Neoplastique IV, 1975, signerad och numrerad J. Gorin 23/200, färgserigrafi, 60x60 cm, Edition Denise René, Paris (blindstämpel)

Rum 12

Jean Gorin färgserigrafi
Budhistorik (10 bud)
1128007
1127909
1 900
1127761
1 800
1127735
1 700
1125971
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.