Sideboard Bruno Mathsson

227644

SIDEBOARD, Bruno Mathsson för Mathsson International Värnamo, fanérad med ask, kromade ben, höjd 73, 158x46 cm

Fanérskador och slitage, nyckel saknas

Möbler, Design

Rum 5

Sideboard Bruno Mathsson

Budhistorik (11 bud)
1127624
1126107
1126107
750
1126630
700
1126107
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.