Auguste Herbin färgserigrafi

227640

HERBIN, Auguste (Frankrike 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 112/150, färgserigrafi, 67x50, Editerad av Denise René, Paris (blindstämpel)

Rum 8

Auguste Herbin färgserigrafi

Budhistorik (16 bud)
1127405
3 400
1127029
3 200
1124585
1127028
1124585
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.