Auguste Herbin färgserigrafi

227637

HERBIN, Auguste (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 46/150, färgserigrafi, 67x50, Editerad av Denise René, Paris (blindstämpel)

Rum 8

Auguste Herbin färgserigrafi
Budhistorik (16 bud)
1128345
4 600
1128266
4 400
1128197
4 200
1128264
1128197
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.