Olle Bonnier färglitografi

227635

BONNIER, Olle (född 1925): "TV", signerad och daterad O Bonnier 67, 9/60, färglitografi, 32x40 cm

Fack 6

Olle Bonnier färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1122271
600
1118170
550
1122270
550
1118170
500
1122269
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.