Olle Bonnier färglitografi

227633

BONNIER, Olle (född 1925): "TV II", signerad och daterad O Bonnier 67, 28/100, färglitografi, 32x40 cm

Fack 3

Olle Bonnier färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1128056
600
1127670
550
1123315
500
1122906
450
1122265

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.