Jonathan Borofsky multipel

227631

BOROFSKY, Jonathan (USA, född 1942): 2995139, signerad och numrerad 59/100, multipel - tryckt frimärkskarta, 33x24 cm, Utgiven av Gemini G. E. L. (blindstämpel)

Jonathan Borofsky multipel
Budhistorik (7 bud)
1128881
1 600
1128874
1128871
1 400
1128868
1 300
1122017

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.