Anders Zorn etsning

227630

ZORN, Anders (1860-1920): Dans i Gopsmor, 1906, signerad Zorn, etsning, 30x20 cm
Litteratur: ZG 197, H&H 205

Rum 11

Anders Zorn etsning

Budhistorik (4 bud)

1130133
3 600
1130063
3 400
1124004
3 200
1120406

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.