Oidentifierad konstnär oljemålning

227629

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskap med vattendrag, osignerad, 20x25 cm

Konst, Måleri

Monter 21

Budhistorik (10 bud)
1125515
750
1125298
700
1118617
650
1117353
600
1117266
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.