Jockum Nordström litografi

227618

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 225/250, litografi, 60x85 cm

Rum 8

Jockum Nordström litografi

Budhistorik (12 bud)
1128391
5 400
1126153
5 200
1128390
5 200
1126153
4 400
1128347
4 200

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.