Väggappliquer empirestil

227617

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, empirestil, för 2 ljus vardera, förgylld brons, höjd 31 cm

Belysning

Monter 20

Väggappliquer empirestil

Budhistorik (29 bud)
1127951
3 200
1128499
1127951
1125869
1127788

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.