Pall Kina

227608

PALL, 1900-talets andra hälft, Kina, porslin, polykrom dekor, höjd 38 cm

Ytslitage

Orientaliskt, Porslin

Rum 3

Pall Kina

Budhistorik (19 bud)
1128044
1128053
1128044
1128048
950
1128044
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.