Boksnurra

227606

BOKSNURRA, 1900-tal, ek, höjd 78, 45x46 cm

Bruksslitage, lagningar

Rum 9

Boksnurra

Budhistorik (27 bud)
1128760
2 600
1121383
2 400
1128740
2 400
1121383
1120815

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.