Boksnurra

227605

BOKSNURRA, 1900-tal, ek, höjd 78, 46x46 cm

Bruksslitage, lagningar

Rum 3

Boksnurra

Budhistorik (24 bud)
1126976
2 600
1121033
2 400
1121384
2 400
1121033
1120817

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.