George Bain oljemålning

227599

BAIN, George (1881-1968): Kustmotiv, signerad och daterad G Bain 1911, olja på duk, uppfodrad på pannå, 33x43 cm

Skador

Konst, Måleri

Rum 4

George Bain oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1129958
900
1130386
850
1129958
1130167
750
1129958
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.