Marc Chagall färglitografi

227595

CHAGALL, Marc (1887-1985): "Devant St Jeannet", osignerad litografi, färglitografi, 31x23,5 cm
LITTERATUR: Mourlot 646

Fack 10

Marc Chagall färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1128969
700
1128972
650
1128969
600
1127190
550
1117774
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.