Danskt soffbord i jakarandafanÚr

227587

SOFFBORD, Danmark, med svart skiva, ram och ben i jakarandafanÚr, h÷jd 55, 89x59 cm
PROVENIENS: Danska ambassaden i Stockholm

Skador

M÷bler

Rum 11

Budhistorik (7 bud)
1128032
900
1128031
700
1128006
650
1127994
600
1127993
550

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:
3á000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.