Blandteknik 1900-tal

227581

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Mansfigur, blandteknik, 124x69 cm; oramad

Skador

Konst, Måleri

Monter 28

Blandteknik 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

1133204
450
1133177
1129183
1123354

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.