Fällbord Mälardalen

227578

FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, skiva i alrotsfaner, höjd 74, 89x87,5 cm

Renoverad, smärre fanérskador

Rum 5

Fällbord Mälardalen

Budhistorik (6 bud)
1128137
1127880
600
1127776
550
1127775
500
1127774
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.