Brastillbehör

227572

KAKELUGNSTILLBEHÖR (5), mässing, 1900-talets första hälft, bestående av: 2 par kakelugnsluckor, gnistskydd, gnistskyddets höjd

Slitage, bucklor

Diverse

Rum 3

Brastillbehör

Budhistorik (19 bud)
1128988
1128985
1128937
1 900
1128861
1 800
1128936
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.