Miniatyr akvarell

227570

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med vattendrag, akvarell, otydligt signerad, rund, diameter 9 cm, i mahognyram med mässingsdekor

Konst, Måleri, Diverse

Monter 20

Miniatyr akvarell

Budhistorik (1 bud)

1120807
2014-01-30 19:00:59

2014-02-04 kl 15:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.