Ruben Nilson oljemålning

227569

NILSON, Ruben (1893-1971): Vid kanalen, signerad och daterad Ruben Nilsson 1938, olja på duk, 50x64 cm; bok medföljer

Konst, Måleri

Rum 3

Ruben Nilson oljemålning

Budhistorik (28 bud)
1135163
5 400
1135160
5 200
1135153
5 000
1135149
4 800
1135142
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.