Charles Sjöholm oljemålning

227566

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Af Chapman från Slussen, Stockholm, signerad, olja på duk, 88x115

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 14

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1134958
11 500
1134963
11 500
1134958
11 000
1134930
10 500
1134930
8 800

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.