Charles Sjöholm oljemålning

227563

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Östermalmshallen, Stockholm, signerad C Sjöholm,
olja på duk, 64x53 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 14

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1130098
1124155
1123378
1123180
1122931

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.