Charles Sjöholm litografi

227561

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Östermalmshallen, Stockholm, signerad C Sjöholm,
HCVI / XXX, färglitografi, 56x47 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 14

Charles Sjöholm litografi
Budhistorik (6 bud)
1134438
500
1133359
450
1129852
1122987
1129850

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.