Max Walter Svanberg färglitografi

227560

SVANBERG, Max Walter (1912-94): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walters-72, 220/300, litografi med guldprägling, 49x57 cm

Fack 15

Budhistorik (12 bud)
1127966
1128003
1 900
1127966
1 800
1127972
1 700
1127966

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.